Relax-Arena
Buna ! Ai venit pe RelaxArena ! Un forum Original fara cuvinte Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. 1071211947 STAFF-ul momentan este in cautare de membri asa ca nu ezita sa te inregistrezi si sa faci cerere Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. 650269930
Te asteptam !

CopyRight©️RelaxArena
Relax-Arena
Buna ! Ai venit pe RelaxArena ! Un forum Original fara cuvinte Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. 1071211947 STAFF-ul momentan este in cautare de membri asa ca nu ezita sa te inregistrezi si sa faci cerere Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. 650269930
Te asteptam !

CopyRight©️RelaxArena
Relax-Arena
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautam Staff pentru forum !!!   Recrutam servere de orice tip  !!!   Pentru detali add moga.masters

 

 Cum sa iti pice fms sau rib mai repede..

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
AziNu
Membru
Membru
AziNu


Mesaje : 6
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 26
Localizare : Rm.valcea

Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. Empty
MesajSubiect: Cum sa iti pice fms sau rib mai repede..   Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. Icon_minitime1Mier Oct 05, 2011 11:21 am

Ca sa iti pice fms sau rib mai repede trebuie sa faci urmatoarele lucruri:
Pentru fms:
1) sa ai intre lvl 27-30 pica cel mai repede fms si mai multe..
2) sa bati brutalii fara magii
3) sa il bati cat mai repede
4)si sa nu tii pe automat
Si pentru rib este la fel

VESTE BOMBAA PICA RIB SI FMS SI IN IMHA bafta prieteni Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. 1071211947
Sus In jos
alinzerocool
Moderator Global
Moderator Global
alinzerocool


Mesaje : 77
Data de inscriere : 02/10/2011
Varsta : 29
Localizare : calarasi

Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iti pice fms sau rib mai repede..   Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. Icon_minitime1Joi Oct 06, 2011 4:05 am

FMS, RIB, EVANTAI DE TOAMNA, ARC CORN TOATE ITEMELE CU PAGUBE MEDI IN ADICA TOATE ITEMELE DE LV 30 PICA LA ANIMALE BLESTEMATE
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
avatar



Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iti pice fms sau rib mai repede..   Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. Icon_minitime1Mar Noi 01, 2011 9:28 am

Nu este adevarat!
Incerc de doi ani sa-mi pice si nu megre!

Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. 4111769617 Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. 4111769617 Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. 4111769617
Sus In jos
vizitato
Vizitator
avatar



Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. Empty
MesajSubiect: sall   Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. Icon_minitime1Lun Ian 30, 2012 1:13 am

frate daca esty mai ghinionist mie mia luat 1 saptamana si mia picat 4 rib si 3 fms
Sus In jos
Mr.Smithy
Membru
Membru
Mr.Smithy


Mesaje : 28
Data de inscriere : 08/10/2011
Varsta : 29
Localizare : Brasov,Out of This World

Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iti pice fms sau rib mai repede..   Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. Icon_minitime1Joi Feb 16, 2012 6:20 am

Termianti cu ritualurile voastre stupide.Cel mai simplu sa iti pice fms e sa cumperi un item cu 20% sanse de a primi mai mult drop,manusa talaharului si o zi intreaga sa stai acolo.
Pe US faceam cate 10-11 fms-uri pe zi .Cam 5/6 la 2 ore de manusa a talharului,in timp real cam 4-6 ore
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa iti pice fms sau rib mai repede..   Cum sa iti pice fms sau rib mai repede.. Icon_minitime1

Sus In jos
 
Cum sa iti pice fms sau rib mai repede..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CUM CRESTI REPEDE PE METIN2!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Relax-Arena :: Games Zone :: Metin2 :: Tutoriale-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente
 |