Relax-Arena
Buna ! Ai venit pe RelaxArena ! Un forum Original fara cuvinte Model cerere unban 1071211947 STAFF-ul momentan este in cautare de membri asa ca nu ezita sa te inregistrezi si sa faci cerere Model cerere unban 650269930
Te asteptam !

CopyRight©️RelaxArena
Relax-Arena
Buna ! Ai venit pe RelaxArena ! Un forum Original fara cuvinte Model cerere unban 1071211947 STAFF-ul momentan este in cautare de membri asa ca nu ezita sa te inregistrezi si sa faci cerere Model cerere unban 650269930
Te asteptam !

CopyRight©️RelaxArena
Relax-Arena
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautam Staff pentru forum !!!   Recrutam servere de orice tip  !!!   Pentru detali add moga.masters

 

 Model cerere unban

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
avatar



Model cerere unban Empty
MesajSubiect: Model cerere unban   Model cerere unban Icon_minitime1Mar Noi 01, 2011 11:13 am

Pentru a face o cerere de unban trebuie să respectaţi următorul model:

Nick:
IP:
Data:
Admini online:
Motiv presupus:
Dovezi:

* La dată, scrieţi ora şi data la care aţi primit ban-ul.
** La admini online scrieţi adminii care erau pe server când aţi primit ban-ul.
*** La dovezi , puneţi screenshot-urile (dacă vi s-a făcut poze şi nu le-aţi predat).
Sus In jos
tatarusanu.naie
Membru
Membru
tatarusanu.naie


Mesaje : 1
Data de inscriere : 12/05/2013
Varsta : 83
Localizare : Bucuresti-Noi

Model cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: Model cerere unban   Model cerere unban Icon_minitime1Mier Mai 15, 2013 1:57 am

vreau san nu mai am ban
Sus In jos
 
Model cerere unban
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Model Cerere
»  Model cerere
» Model Cerere rank
» Model cerere admin
» unban sloth (if not already unbanned)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Relax-Arena :: Servere Cs :: Pub.LastFrag.Ro Caut Admini add adr1an.0491 :: Cerere UnBan-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente
 |