Relax-Arena
Buna ! Ai venit pe RelaxArena ! Un forum Original fara cuvinte Cerere by Angerfist 1071211947 STAFF-ul momentan este in cautare de membri asa ca nu ezita sa te inregistrezi si sa faci cerere Cerere by Angerfist 650269930
Te asteptam !

CopyRight©️RelaxArena
Relax-Arena
Buna ! Ai venit pe RelaxArena ! Un forum Original fara cuvinte Cerere by Angerfist 1071211947 STAFF-ul momentan este in cautare de membri asa ca nu ezita sa te inregistrezi si sa faci cerere Cerere by Angerfist 650269930
Te asteptam !

CopyRight©️RelaxArena
Relax-Arena
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Cautam Staff pentru forum !!!   Recrutam servere de orice tip  !!!   Pentru detali add moga.masters

 

 Cerere by Angerfist

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Angerfist
Membru
Membru
Angerfist


Mesaje : 68
Data de inscriere : 02/10/2011
Varsta : 34
Localizare : Braila

Cerere by Angerfist Empty
MesajSubiect: Cerere by Angerfist   Cerere by Angerfist Icon_minitime1Sam Oct 08, 2011 7:20 am

Tipul de imagine: avatar
Marimea imaginii (in pixels) : marimea unui avatar normal
Cu sau fara animatie : fara
Culoarea de fundal : la alegere dar sa fie inchisa
Text: Dark Death
Daca ai un render preferat: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Daca ai un font preferat : negru
Sus In jos
System4
Moderator Global
Moderator Global
System4


Mesaje : 112
Data de inscriere : 05/08/2011

Cerere by Angerfist Empty
MesajSubiect: Re: Cerere by Angerfist   Cerere by Angerfist Icon_minitime1Sam Oct 08, 2011 7:30 am

Uite-o si tia o creatie buna zic eu .. :
Cerere by Angerfist 2pq46kx
Sus In jos
Angerfist
Membru
Membru
Angerfist


Mesaje : 68
Data de inscriere : 02/10/2011
Varsta : 34
Localizare : Braila

Cerere by Angerfist Empty
MesajSubiect: Re: Cerere by Angerfist   Cerere by Angerfist Icon_minitime1Dum Oct 09, 2011 3:00 am

super frumoasa Cerere by Angerfist 1435355221 dar cum o pot lua sa o pun la avatar?
Sus In jos
MoGa
Fondator
Fondator
MoGa


Mesaje : 189
Data de inscriere : 09/06/2011
Varsta : 33
Localizare : Rm Valcea

Cerere by Angerfist Empty
MesajSubiect: Re: Cerere by Angerfist   Cerere by Angerfist Icon_minitime1Dum Oct 09, 2011 3:02 am

dai copi si paste pe dextop , dupa dai profil avatar o incarci si gataaa Cerere by Angerfist 3573983318 Rezolvat Inchis
Sus In jos
https://relax-arena.forumgratuit.ro
System4
Moderator Global
Moderator Global
System4


Mesaje : 112
Data de inscriere : 05/08/2011

Cerere by Angerfist Empty
MesajSubiect: Re: Cerere by Angerfist   Cerere by Angerfist Icon_minitime1Dum Oct 09, 2011 3:56 am

Uite aici linkul : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Poti s-o pui in 2 moduri :

  • Profil => Avatar => URL si pui ce ti-am pus la link


  • Intri pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] dai Save Image As o bagi pe desktop => Profil => Avatar => Incarca imagine din calc dvs si apoi o selectezi => open


Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere by Angerfist Empty
MesajSubiect: Re: Cerere by Angerfist   Cerere by Angerfist Icon_minitime1

Sus In jos
 
Cerere by Angerfist
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere by Angerfist
» Cerere Ps :D
» Cerere Ps 2 :D
» Cerere DmX
» Cerere DnS

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Relax-Arena :: PhotoShop :: Cereri Ps-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente
 |